Dream Saver

Wiele osób ma plany, na które potrzebne są określone środki finansowe. Często to właśnie pieniądze są problemem uniemożliwiającym realizację marzeń. Jednym ze sposobów na zgromadzenie odpowiednich środków jest oszczędzanie. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Chodzić może nawet nie o brak środków, z których można oszczędzać, a o brak odpowiedniej motywacji i konsekwencji. ING Bank Śląski przygotował ciekawą ofertę pozwalającą na systematyczne oszczędzanie. Chodzi tu o Dream Saver.

Jest to program, który ma za zadanie wspierać klientów w systematycznym oszczędzaniu. Klient banku sam określa, na co zamierza oszczędzać, jaką kwotę i w jakim czasie chce odłożyć. Dream Saver automatycznie przygotowuje dla klienta indywidualny plan oszczędzania. Konto oszczędnościowe (program) oprocentowane jest na poziomie 1,7% dla kwot do 100 tysięcy zł i 1,9% dla kwot powyżej 100 tysięcy złotych. ING motywuje swoich klientów do systematycznego oszczędzania oferując dodatkowe oprocentowanie 0,25% za regularne realizowanie planu oszczędnościowego.

Przez cały czas klient ma dostęp do konta i może na bieżąco monitorować swoje postępy w oszczędzaniu. Z galerii zdjęć może wybrać wizualizację swojego celu, co ma dodatkowy wpływ na skuteczne oszczędzanie. (Źródło: ING Bank Polski)

Dodaj swoją opinię