Getin UP Free

Getin UP Free to nowa oferta rachunków bankowych przygotowana przez Getin Bank. Konto jest skierowane do ludzi młodych w wieku od 18 do 28 lat. Jedną z głównych grup docelowych są tu studenci. Zachętą do skorzystania z tej oferty mają być atrakcyjne warunki prowadzenia konta oraz liczne promocje i programy rabatowe. Klienci nie będą musieli płacić za prowadzenie konta oraz korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku. Brak opłat ma być bezwarunkowy (bez wyznaczonego minimalnego wpływu na konto w miesiącu czy minimalnej liczby zrealizowanych transakcji).

Dodatkowo bezpłatne będą wypłaty z bankomatów popularnych sieci – Euronet i Planet Cash. Klienci korzystający z nowej oferty otrzymają do wyboru siedem wzorów kart debetowych. Na użytkowników kart czekają liczne rabaty w tym za płatności w sieci Cinema City. Kolejna ciekawa oferta w ramach konta Getin UP Free to „Stypendium wyższe o 3%” czyli dopłata do stypendiów w wysokości 3% co miesiąc przez rok akademicki (maksymalnie 30 zł miesięcznie).

Liczba opinii: 1

  1. karina pisze:

    jak dla mnie najbardziej korzystna oferta konta dla młodej osoby. sama skorzystałam i nie żałuję. mam kartę do bankomatu, taką jaką chciałam bo z fajowym napisem plus jest razem z legitymacją, więc nie noszę tyle plastiku w portfelu. no i chodzę ze zniżką do cinema city. dobra opcja 😀

Dodaj swoją opinię