Premiowanie za bankowanie – premia od Idea Banku

Idea Bank przygotował specjalną ofertę promocyjną (program premiowy) skierowaną do przedsiębiorców potrzebujących konta firmowego. Na premię będą mogli liczyć klienci, którzy będą aktywnie korzystać ze swojego rachunku firmowego. Nowy program lojalnościowy przygotowany przez Idea Bank nosi nazwę „Premiowanie za bankowanie”. Wysokość comiesięcznej premii zależy od czynności wykonywanych na rachunku (rodzaju aktywności). Maksymalna premia za jeden miesiąc to 75 zł netto.

Daje to premię maksymalną w skali roku w wysokości 900 zł. Tak wygląda podział na premie w zależności od wykonywanych czynności: 50 zł – przelew do ZUS lub US na kwotę minimum 250 zł, 10 zł – każda wystawiona i opłacona faktura, 10 zł – od każdej wpłaty gotówki we wpłatomacie (nie niższej niż 500 zł) oraz 40 zł – utrzymanie średniego miesięcznego salda na koncie wynoszącego powyżej 20 tysięcy zł. To nie pierwszy tego typu program na rynku. Inne banki również wpadły na pomysł by w podobny sposób zachęcić przedsiębiorców do zakładania i aktywnego wykorzystywania rachunków firmowych.

komentarze 4

 1. Aldona pisze:

  Programy lojalnościowe to często działają tak, że „lojalność” działa tylko w jedną stronę i… nie jest to wcale strona klienta. Ale tutaj wygląda to wszystko bardzo przyzwoicie. Zasady są jasne, zysk może nie ogromny, ale w skali roku czyni jednak kwotę, którą każdy woli mieć, niż nie mieć. Dorzucając takie pozytywne oczywistości jak konto, które jest w zasadzie darmowe, to… jestem na tak. I pewnie nie ja jedna zainteresuję się bliżej tym tematem.

 2. Marek pisze:

  Mam konto firmowe w Idea Banku i powiem szczerze, że ta promocja wygląda bardzo ciekawie i co ważne premiują klienta w sposób aktywny i nie widzę w tej promocji żadnych ukrytych gwiazdek. Chętnie się do niej dołączę i będę korzystał.

 3. Martyna pisze:

  Przyłączyłam się do promocji (na plus to, że nie trzeba zakładać nowego konta, promocja obejmuje również istniejące konta). Przeczytałam regulamin, wszystko wygląda bardzo fajnie i mam nadzieję, ze tak będzie. 75 zł miesięcznie, 900 zł rocznie netto, to niemała kwota, moim zdaniem gra warta świeczki.

 4. Monika pisze:

  Bardzo podoba mi sie to, że pieniądze dostaje się co miesiąc. To zawsze zastrzyk gotówki który jest namacalny. Chętnie przystąpiłam do programu, bo znajomy mi polecił i nie pomyliłam się. Same korzyści.

Dodaj swoją opinię