Konto Alior Sync najlepsze

Konto osobiste Alior Sync po raz drugi z rząd zajęło pierwsze miejsce w rankingu kont internetowych. Ranking został przygotowany przez porównywarkę TotalMoney.pl. Podstawowym celem badań było wskazanie najlepszego rachunku bankowego dla klientów, którzy w aktywny sposób korzystają z bankowości elektronicznej. Analitycy w ramach badań zdefiniowali modelowego klienta, który aktywnie korzysta ze swojego rachunku.

Podstawowe cechy takiego profilu to dokonywanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, na co najmniej 400 złotych na miesiąc. Poza tym realizacja za pośrednictwem bankowości elektronicznej pięciu przelewów zewnętrznych i dwóch przelewów błyskawicznych miesięcznie. Oprócz tego modelowy właściciel konta dwukrotnie wypłaca środki z bankomatu innego banku, a na jego rachunek miesięcznie wpływa wynagrodzenie w wysokości 2700 złotych.

Przy badaniach porównano oferty kont internetowych 28 banków. Pod uwagę brano brak opłat za prowadzenie konta, koszty wydania i prowadzenia karty debetowej czy dostępność usług dodatkowych.

Dodaj swoją opinię