Raiffeisen Polbank – rachunki bankowe

Raiffeisen Polbank funkcjonuje na rynku polskim od 1991 roku. Jest elementem austriackiej Grupy Raiffeisen. Jedynym akcjonariuszem Raiffeisen Polbank pozostaje Raiffeisen Bank International. W 2012 roku miała miejsce fuzja Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG. Od 2013 roku bank funkcjonuje pod nową marką na rynku polskim, czyli właśnie Raiffeisen Polbank.

Jest to bank uniwersalny. W swojej ofercie posiada produkty zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Oferuje kredyty, konta bankowe jak i rozwiązania inwestycyjno-oszczędnościowe. Jednym z ciekawych elementów oferty Raiffeisen Polbank są konta bankowe. Bank proponuje swoim klientom kilak ciekawych rozwiązań. Począwszy od kont standardowych do tych dla najbardziej wymagających użytkowników. Standardowa oferta kont w Raiffeisen Polbank kusi ciekawymi warunkami związanymi z opłatami.

Możemy tu liczyć na darmowe prowadzenie konta oraz darmowe przelewy online. Poza tym darmowe mogą też być polecenia zapłaty oraz zlecenia stałe. Wraz z kontem klient uzyskuje możliwość otwarcia bezpłatnego konta lokacyjnego, bezpłatnego konta walutowego czy ubiegania się o limit zadłużeniowy. W swojej ofercie Raiffeisen Polbank posiada również konta dla osób w wieku od 13 do 18 lat.

Rachunki przeznaczone dla osób najbardziej wymagających oferują bezpłatny pakiet ubezpieczeń oraz rozszerzony pakiet ubezpieczeń za niewielką dopłatą. Stwarza to również możliwość skorzystania z wielu innych produktów Raiffeisen Polbank na preferencyjnych warunkach.

Oficjalna stronaraiffeisenpolbank.com

Liczba opinii: 1

  1. pinacolada pisze:

    Warto zainteresować się ofertą tego banku. Ja założyłam tam konto 2 miesiące temu. Mają wiele opcji, tak że nawet najbardziej wymagający sobie coś znajdą.

Dodaj swoją opinię