Alior Sync – rachunki bankowe

Alior Sync rozpoczął swoją działalność 14 czerwca 2012 roku. Jest to niejako część Alior Banku, który uruchomił Alior Sync jako bank internetowy nowej generacji (pierwszy taki w Polsce). Bank nie ma tradycyjnych oddziałów. W zamian klienci mają dostęp do oferty banku za pośrednictwem Internetu i wirtualnych oddziałów. W swoim działaniu Alior Sync stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne oraz finansowe.

Z wszystkich usług banku klient może skorzystać bez wychodzenia z domu. Swoją ofertę bank kieruje do klientów indywidualnych. Jak wygląda konto w Alior Sync? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na brak opłat za prowadzenie konta oraz korzystanie z karty debetowej. Kolejną ważną cechą jest możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Klienci mogą również liczyć na darmowe przelewy krajowe oraz tak zwane przelewy natychmiastowe.

Do standardowych cech kont bankowych Alior Sync dołącza również rewolucyjne funkcje bankowe tworząc zupełnie nową jakość bankowości dla klientów indywidualnych. Bardzo ciekawym elementem może być także możliwość otrzymania zwrotu części wartości zakupów dokonanych w Internecie. Jest to program nagradzania osób aktywnych w sieci. Konto osobiste Alior Sync zostało wielokrotnie nagrodzone, jako najlepsze konto internetowe dla klientów indywidualnych w naszym kraju.

Wraz z rachunkiem możliwe jest skorzystanie z limitu odnawialnego. Wszystkie produkty Alior Sync są oczywiście dostępne drogą internetową. Konto można założyć wypełniając odpowiedni formularz na stronie banku.

Oficjalna stronawww.sync.pl

Dodaj swoją opinię