Wymarzony Cel – rusza kampania reklamowa

Wymarzony Cel to konto oszczędnościowe przygotowane przez Raiffeisen Polbank. Właśnie rusza kampania mająca za zadanie promować nową ofertę banku. Zaletą nowej oferty ma być partnerstwo na linii bank – klient. Za systematyczność w odkładaniu środków klient otrzyma od banku dodatkowe oprocentowanie. Oferta konta oszczędnościowego oraz nowa kampania promocyjna ma za zadanie kreować wizerunek banku, jako wiarygodnego partnera i dostawcy najlepszych produktów bankowych dla każdego klienta.

Na temat konta oraz kampanii reklamowej wypowiada się Małgorzata Wasiuk, Dyrektor ds. Marketingu w Raiffeisen Polbank: „W kampanii konta oszczędnościowego Wymarzony Cel po raz kolejny akcentujemy nasze unikalne w skali rynku podejście do klientów. Podkreślamy, że tym co oferujemy nie są zwykłe produkty bankowe, ale proste i motywujące rozwiązania, które realnie pomagają klientom w realizacji finansowych celów. Takie partnerskie i uczciwie podejście to nasza recepta na długofalowy sukces. Zakładamy też, że lifestylowy charakter spotów i zawarty w nich ładunek pozytywnych emocji pozwolą nam wyróżnić się na tle innych reklam.”

komentarze 3

  1. zysko pisze:

    Fajna oferta, polecam. Ja już się zdecydowałam i czekam na telefon od Raiffeisena.

  2. Dorsa pisze:

    Fajnie jakby właczyli jeszcze tę proocję na 4% :)) chociaż 2% i tak jest korzystne więc wydaje sie spoko.

  3. gabi pisze:

    oferta naprawdę spoko – raiffeisen potrafi ciekawe wypuscić. trzeba tylko je śledzić bo ja niestety z tych którzy zawsze po czasie się dowiadują 😉

Dodaj swoją opinię