Pekao SA – rachunki bankowe

Historia Banku Pekao SA sięga 1929 roku. Obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym regionie Europy. Biorąc pod uwagę wielkość aktywów znajduje się w ścisłej czołówce banków polskich. Bank Pekao SA jest elementem Grupy UniCredit. Jest to jednak z wiodących grup finansowych działająca w ponad dwudziestu krajach europejskich. Bank dysponuje jedną z największych sieci oddziałów w kraju. Ma ponad 1000 placówek.

Swoim klientom oferuje również bezpłatny dostęp do ponad 5,5 tysiąca bankomatów w kraju oraz 20 tysięcy bankomatów w Europie. Bank Pekao SA ma bardzo bogatą ofertę, jeżeli chodzi o konta osobiste. Możemy tu znaleźć zarówno konta mobilne jak i stawiające na tradycyjne formy dostępu do pieniędzy. Jeszcze inna oferta może być skierowana do klientów aktywnych, często używających kart debetowych i wykonujących dużo przelewów. Ogólnie rzecz biorąc konta osobiste w Banku Pekao SA mogą zapewniać niskie koszty prowadzenia i obsługi.

Mogą to być również kona oferujące darmowe przelewy oraz dostęp do środków za pośrednictwem wszystkim możliwych obecnie rozwiązań. Rozbudowana sieć bankomatów pozwala na bezpłatny dostęp do środków zgromadzonych na koncie praktycznie w każdym zakątku naszego kraju. Użytkownicy kont mogą również skorzystać z usługi doładowania telefonu komórkowego za pośrednictwem Internetu i w bankomacie. Konto można założyć w jednej z placówek banku lub za pośrednictwem formularza internetowego (konsultant banku oddzwoni do zainteresowanego klienta).

Oficjalna stronawww.pekao.com.pl

Dodaj swoją opinię