MultiBank – rachunki bankowe

MultiBank funkcjonuje od 2001 roku. Jest detaliczną częścią BRE Bank SA. Obecnie MultiBank plasuje się w czołówce instytucji finansowych w Polsce. Mowa tu zarówno o wielkości banku jak i nowoczesności. Bank może pochwalić się siecią ponad 130 placówek w całym kraju. Z jego usług korzysta ponad 600 000 klientów. MultiBank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Dostęp do usług można uzyskać za pośrednictwem wspominanej sieci placówek, telefonicznie lub dzięki bankowości internetowej.

Jednym z ciekawych produktów dostępnych w MultiBanku jest rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Bank oferuje swoim klientom wygodny dostęp do środków zgromadzonych na koncie za pośrednictwem Internetu, linii telefonicznej oraz sieci placówek bankowych. Klient może wykonywać operacje na koncie przez całą dobę poprzez Internet i multilinię.

MultiBank oferuje swoim klientom szeroki wybór kart płatniczych. Umożliwi również stały nadzór nad kontem i operacjami poprzez powiadomienia SMS i pocztą elektroniczną. Ponadto oferuje atrakcyjne warunki dotyczące zleceń stałych, poleceń zapłaty i przelewów zdefiniowanych. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo klientom MultiBank oferuje pakiet ubezpieczeń.

W przypadku przeniesienia konta z innego banku może wystarczyć jedna umowa. Bank stawia na uproszczenie formalności, a przez to zapewnienie maksymalnego komfortu swoim klientom. Ułatwia w ten sposób sprawne zarządzanie rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym i zgromadzonymi na nim środkami finansowymi.

Oficjalna stronawww.multibank.pl

Dodaj swoją opinię