DnB NORD – konta bankowe

Bank DnB NORD działa w Polsce od 2002 roku. Jedynym akcjonariuszem Banku DnB NORD jest DNB, czyli największy norweski bank obsługujący ponad połowę obywateli Norwegii i będący liderem bankowości skierowanej do firm. Akcje DNB notowane są na giełdach w Oslo i Londynie. Bank DnB NORD koncentruje się na klientach korporacyjnych i dużych przedsiębiorstwach.

Posiada jednak w swojej ofercie również produkty skierowane do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Bank DnB NORD oferuje klientom indywidualnym ciekawe warunki dotyczące kont osobistych. Oferta banku podzielona jest na pakiety, w których poza samymi kontami osobistymi możemy znaleźć również inne produkty banku takie jak na przykład konta oszczędnościowe, rachunek lokat czy karty debetowe. Pakiety takowe dopasowane są do różnego rodzaju klientów o różnych wymaganiach.

Interesującym elementem oferty mogą być również rachunki walutowe. Bank DnB NORD umożliwia klientom stały dostęp do środków zgromadzonych na kontach osobistych oraz innych produktów bankowych poprzez bankowość internetową i telefoniczną. W zależności od wybranej oferty klienci mogą również liczyć na darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów na całym świecie. Bezpłatne mogą też być krajowe przelewy internetowe.

Wszystko zależy od tego, na który pakiet związany z kontem osobistym zdecyduje się klient. W każdym wypadku Bank DnB NORD gwarantuje najwyższą jakość usług bankowych w połączeniu z międzynarodowym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta.

Dodaj swoją opinię