ING Bank Śląski – oferta kont bankowych

Historia ING Banku Śląskiego rozpoczyna się w 1988 roku, kiedy Rada Ministrów wydaje rozporządzenie odnośnie utworzenia Banku Śląskiego w Katowicach. Bank rozpoczyna swoją działalność w 1989 roku. Po szeregu przekształceń i połączeń bank funkcjonuje obecnie pod nazwą ING Bank Śląski. Bank stale współpracuje z Grupą ING w celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług.

W swojej ofercie posiada produkty skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz samorządów. Jest, więc bankiem uniwersalnym. ING Bank Śląski posiada ciekawą i rozbudowaną ofertę kont osobistych. Mamy tam do czynienia z kontami dla ludzi młodych w tym niepełnoletnich jak i z kontami przeznaczonymi dla najbardziej wymagających klientów. Zajmijmy się jednak kontem wszechstronnym przeznaczonym dla największej grupy odbiorców.

Zapewnia ono dostęp do środków zarówno w tradycyjny sposób jak i za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań internetowych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób aktywnych wykonujących szereg transakcji zarówno w placówkach banków jak i przez Internet czy na drodze telefonicznej. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób korzystających często z kart debetowych.

ING Bank Śląski oferuje darmowe przelewy przez Internet oraz darmowe korzystanie z kart debetowych (po przekroczeniu minimalnego progu wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych przy użyciu karty debetowej). Poza tym ING Bank Śląski proponuje niskie koszty prowadzenia konta oraz darmowe wpłaty i wypłaty w oddziałach banku.

Oficjalna stronawww.ingbank.pl

Dodaj swoją opinię