Millennium – konta bankowe

Bank rozpoczął swoją działalność w 1989 roku pod nazwą Banku Inicjatyw Gospodarczych BIG SA. Był to pierwszy bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (1992 rok). W 1997 roku połączył się z Bankiem Gdańskim SA i zmienił nazwę na BIG Bank GDAŃSKI SA. W 2003 roku zmienił nazwę z BIG Bank GDAŃSKI SA na Bank Millennium SA. Obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce.

W swojej ofercie Bank Millennium posiada usługi i produkty skierowane do szerokiego grona klientów zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Wśród bogatej oferty rachunków bankowych, jaką możemy znaleźć w Banku Millennium zwróćmy uwagę na typowe konto osobiste. Bank Millennium zachęca klientów darmowym dostępem do konta za pośrednictwem Internetu i telefonu. Ponadto oferuje darmowe wypłaty z sieci bankomatów należącej do banku.

Kolejną cechą oferty jest brak opłat za przelewy wewnętrzne dokonywane za pośrednictwem Internetu czy telefonu. Samo prowadzenie konta może być darmowe tak jak zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Klienci Bank Millennium otrzymują również dostęp do kraty debetowej w ramach konta oraz do szeregu innych produktów finansowych banku takich jak karty kredytowe, limity kredytowe na koncie osobistym, produkty oszczędnościowe i kredytowe.

Posiadacze konta osobistego w Bank Millennium mogą również mieć dostęp do atrakcyjnych produktów takich jak fundusze inwestycyjne czy ubezpieczenia. Swoje usługi Bank Millennium oferuje w blisko 450 oddziałach na terenie całego kraju.

Oficjalna stronawww.bankmillennium.pl

Dodaj swoją opinię